SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
24.01.2016

Slovan Duslo Šaľa – SHK Veselí nad Moravou 27:20 (14:11)

Slovenský celek se z bodů radoval i v souboji mezi Duslem Šaľa a Veselím nad Moravou. Domácí celek zaskočil Moravanky hned v úvodu třemi svižnými trefami a rychle nabytým tříbrankovým náskokem (4:1). Veselanky se sice rychle rozkoukaly, úvodní manko se jim však až do přestávky nepodařilo umazat, naopak na rozdíl šesti branek už v 18. minutě zvyšovala Bahylová. V samotném závěru první třicetiminutovky se korekce na rozdíl tří tref zdařila Šustkové, ovšem hned v úvodu druhé půle si pětibrankové vedení vzaly Slovenky zpět (18:13). Potom se hra vyrovnala, domácí si ale udržovaly bezpečný odstup. V samotném závěru zápasu pak domácí házenkářky nasypaly do sítě Veselí v rychlém sledu čtyři střely, na které našly Veselanky odpověď jen jedenkrát a z utkání tak odešly poraženy sedmibrankovým rozdílem 20:27.

 

Nejvíce branek: Klučková 7/4, Bahýlová 4, Pócsíková 4 – Šustková 7/2, Olšovská 4, Romanová 3. Rozhodčí: Brunovský, Čanda. Sedmimetrové hody: 4/4 – 3/2. Vyloučení: 1:4. Diváci: 500.

 

Radim Pernický, trenér SHK Veselí nad Moravou: "Gratuluji soupeři k výhře. My jsme jim k tomu přispěli nedisciplinovaností osmnácti technických chyb je taky dost." 

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem