SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
06.02.2016

SHK Veselí nad Moravou – Sokol Poruba 28:28 (15:14)

V krásnou a dramatickou přestřelku se proměnilo utkání o naději pro play-off bojují domácí se čtvrtým celkem tabulky Porubou. Veselí vedlo, Poruba otočila skóre a zase naopak. Domácí se během první půle dostali do tříbrankového vedení, to však Porubanky po přestávce vymazaly a srovnaly na 18:18. Následně vždy o branku či dvě odskočily, ale hostující tým dokázal zareagovat a opět vyrovnat. A minutu před koncem zápasu se dokonce dostal do vedení. Tentokrát kontrovali domácí hráčky a vyrovnaly na konečných 28:28.

 

Nejvíce branek: Olšovská 11/1, Šustková 6, Vinklárková 5 - Rechtorisová a Ryšánková po 5, Kostelná a Tomašechová po 4, Minarčíková 4/1.

 

Radim Pernický, trenér SHK Veselí nad Moravou: „Pro nás zlatý bod, který má cenu dvou. Předvedli jsme fantastický kolektivní výkon. První poločas jsme plnili bezezbytku všechny taktické pokyny. Trochu jsem se obával nástupu do druhého poločasu, abychom nezaspali prvních pět, deset minut, holky to zvládly výborně, pokryly nejsilnější stránku soupeře – rychlý protiútok a kolektivním výkonem a vynikající brankářkou jsme to dotáhli k remíze.

 

Jan Beňadík, trenér Sokola Poruba: „Gratuluji domácímu mužstvu k bodu, pro ně důležitý výsledek, podali velmi dobrý bojovný výkon a bod si za něj zasloužili. My stále řešíme nějaké vstupy do zápasů a poločasů, dnes koncentrace a jednotlivé činnosti byly velmi slabé, domácí se dostali do laufu, ve kterém vydrželi celý zápas. Nebyli jsme schopni řešit střely z větších vzdáleností.” 

Zdroj: http://www.zeny.chf.cz/content.aspx?contentid=19554

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem