SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
25.10.2015

SHK Veselí nad Moravou – Bemaco Prešov 24:24 (9:7)

Vyrovnané utkání sehrály celky Veselí nad Moravou a Bemaca Prešov. Domácí házenkářky se sice v patnácté minutě ujaly tříbrankového vedení, slovenský soupeř se jim ale držel za patami. Na začátku druhého poločasu odskočily Panenky Slovenkám na rozdíl pěti branek 14:9, hostují hráčky ale dokázaly ztrátu rychle zkorigovat a do konce zápasu se udržovaly v dostřelu jediné branky. V závěru měly k vítězství lépe nakročené Veselanky, které dvě minuty před koncem vedly 24:21, v závěru ale Prešov zpřesnil a snížil na rozdíl jedné branky. Utkání vygradovalo v poslední minutě, poslední střelou Šutranová prostřelila domácí obranu a míč skončil až za brankářkou Lekešovou doslova v posledních vteřinách zápasu.

 

Nejvíce branek: Vinklárková 6/1, Šustková 6, Romanová 6 – Šutranová 10/5, Gajdošová 4, Harčarufková 4. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 3/1 – 5/5.  Vyloučení: 6:7. Diváci: 242.

 

Radim Pernický, trenér Veselí nad Moravou: „Pro nás je to jeden z nejhorších zápasů, které jsme odehráli. Brankářky byly slabé na obou stranách. Pokud se nemůžete spolehnout v utkání ani na jednu hráčku, tak je to špatné. V utkání jsme měli špatnou disciplínu, na kterou jsme doplatili. Soupeři gratuluji k bodu."

Zdroj: http://www.zeny.chf.cz/content.aspx?contentid=18676

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem