SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
04.11.2018

SHK Veselí nad Moravou – Bánovský HK Gabor Bánovce nad Bebravou 36:26 (19:13)

8. kolo MOL ligy

 

Panenky se představily domácím divákům v tomto  kalendářním roce naposledy a měly k tomu příznivého soupeře, poslední celek Bánovce nad Bebravou.

 

Průběh prvního poločasu však nenasvědčoval, že se jedná o zápas favorita s posledním mužstvem MOL ligy.  Bánovce byly po polovinu prvního dějství více než vyrovnaným soupeřem a s Veselím držely krok. Misky vah se začaly převažovat na stranu Veselí až od 18. minuty, domácí hráčky vypracovaly do konce poločasu šestibrankový náskok.

 

Druhá půle už byla plně v domácí režii. Panenky si čím dál tím více upevňovaly své vedení, které narostlo až na desetibrankový rozdíl. V brance se zaskvěla několikrát Hřebejková, která dostala možnost si zachytat v brance místo Lekešové a v útoku se představila v dobrém světle pivotka Divílková, jenž zacelila mezeru za zraněnou Pastorkovou.

 

Nejvíce branek: Kubáčková 9/4, Divilková 7, Novotná 5 – Obstová 8, Matušincová 7, Michnová 5/2. Rozhodčí: Petr Kichner, Michal Vacula. Sedmimetrové hody: 7/5 – 3/2. Vyloučení: 5:2. Diváci: 256.

 

Ľuboš Hudák, trenér SHK Veselí n. M.: „My jsme zápas v útoku hráli tak, jak jsme chtěli, v obraně jsme propadávali, nehráli jsme to naplno. Dali jsme prostor více hráčkám. Zkoušel jsem na obraně různé sestavy, ale i když někoho postavím, jedna na jednu si každá musí ubránit a v tom jsme propadávali. Doma jsme dostali hodně gólů.”

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem