SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
02.05.2018

Semifinále se přesunuje na Slavii, rozhodne se už v sobotu?

S vedením 1:0 na zápasy budou odjíždět házenkářky SHK Veselí nad Moravou na palubovku pražské Slavie k pokračování semifinálové série play – off. Pomůže domácí palubovka sešívaným v sobotu ke srovnání skóre, nebo se po roce opět budou radovat Panenky z výhry na hřišti pražského celku?


„Vedeme sice 1:0, ale vzhledem k tomu, že se hraje na dvě vítězství, jsme teprve v poločase,“ uvědomuje si kouč SHK Veselí nad Moravou Ľuboš Hudák, který předpokládá, že jeho svěřenkyně čeká v Praze velmi těžký duel. „Pojedeme do Prahy s tím, abychom tam podali co nejlepší koncentrovaný výkon. Budeme se muset vypořádat s tím, že hrajeme na soupeřově hřišti, kde nám bude scházet podpora našich fanoušků. Doufám, že zápas bude opět mít vysokou kvalitu. Je možné, že ho rozhodne jen pár chyb, možná štěstí, nebo i to, jak se kdo na ten den vyspí,“ dumá trenér veselských Panenek.


Zatímco v prvním semifinálovém duelu Veselí nenasadilo osobní bránění na žádnou z pražských hráček, Slávistky ke konci zápasu pečlivě hlídaly veselské kanonýrky Olšovskou a Šustkovou. „Osobní bránění nemusí být vždy výhodou. Je určitým rizikem, neboť se otevře více prostoru na brankovišti ostatním hráčkám, které toho mohou využít. Nevím, jestli bych tedy tuto možnost využil, či ne,“ přiznal kouč SHK Veselí nad Moravou.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem