SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
07.09.2016

Šaľa bude rozehraná, je přesvědčen Varga

V sobotu čeká na házenkářky SHK Veselí nad Moravou utkání 2. kola Interligy žen, kvůli kterému budou cestovat do Šaľy. Ta měla v 1. kole volný los, takže aktuální výkonnost slovenského týmu poněkud obestírá tajemství. Kouč Slavomír Varga i jeho dcera Jasmínka očekávají mnohem náročnější duel, než na veselský tým čekal v úvodním kole.

„Není sporu o tom, že Šaľa bude soupeřem z jiného soudku, než byla Bratislava. Je pravdou, že ani nyní nemáme moc informací, protože náš soupeř měl v 1. kole volný los. Můžeme tak vycházet pouze z toho, že tento celek odehrál v přípravě poměrně hodně utkání, takže bude určitě dobře rozehraný,“ je přesvědčen kouč SHK Veselí nad Moravou Slavomír Varga. Určité informace o soupeři mu poskytla jeho dcera Jasmínka, obávaná spojka veselského týmu. „Viděla jsem je hrát na jednom turnaji, ale tehdy tam trenér Šaľy prostřídal hodně hráček, takže vlastně nevíme, co máme čekat. Co jsem si ale všimla, tak hrály svou typickou hru s agresivní obranou a rychlými protiútoky,“ upozornila Vargová.
Veselanky do Šaľy, která v uplynulém ročníku Interligy skončila na pátém místě a bojovala ve finále o mistra Slovenska s Michalovcemi, určitě nebudou odjíždět v roli favorita. Ze soupeře ale rozhodně nemají žádný přehnaný respekt. „Rozhodně nebudeme odjíždět v roli týmu, který počítá s prohrou. Samozřejmě nevím, jestli náš výkon bude stačit na nějaký bodový zisk, ale určitě budeme chtít bodovat,“ hlásí bojovně Varga. Jasmínka se na zápas rovnou těší. „Šaľa leží jen kousek od Nitry, kde bydlím. Na zápas proto přijede hodně známých. Ráda bych je potěšila kvalitním výkonem našeho týmu,“ doplnila ostrá spojka.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem