SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
12.10.2017

S Olomoucí netradičně už v pátek!

Po středeční předehrávce Mostu s Hodonínem bude MOL liga pokračovat v pátek duelem házenkářek z Veselí nad Moravou a Olomouce. Domácí tým bude chtít navázat na senzační vítězství nad Michalovcemi, hosté budou pro změnu chtít udržet svou letošní dosavadní neporazitelnost.
Veselanky naskočí do interligového vlaku po třítýdenní pauze. „První týden jsme měli volnější, v tom druhém jsme už ale opět jeli naplno. Trénovali jsme hlavně fyzičku. Tento týden se již připravujeme na Olomouc. Snad nebudeme potřebovat moc času na rozehrání,“ doufá kouč SHK Veselí nad Moravou Ľuboš Hudák. Ten od Hanaček očekává, že budou preferovat hru založenou na rychlých protiútocích. „Musíme se proto dobře připravit na zastavení jejich první a druhé vlny, ale samozřejmě nejen to. Olomouc má tým, který hraje spolu už několik let a na souhře jednotlivých hráček je to znát,“ doplnil Hudák.
Před sezónou zamířila z Olomouce do Veselí brankářka Dagmar Beranová. Její poznatky proto mohou být pro Jihomoravanky hodně cenné. „Musíme si dát pozor hlavně na levou spojku Tatianu Gajdošíkovou, která před příchodem do Olomouce hrála právě za Veselí a pak na křídla Terezu Fryčákovou a Martinu Salčákovou. Pokud dostanou prostor, jsou velmi nebezpečná,“ upozornila Beranová. Duel tradičních soupeřů začne ve Veselí od 18 hodin.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem