SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
15.09.2018

Paráda! Panenky vezou z Prešova oba body

Druhý zápas, druhé vítězství. Ženy SHK Veselí nad Moravou dnes večer přesvědčivě vyhrály na palubovce slovenského Prešova. Po vyrovnané první půli rozhodly o svém vítězství hned po nástupu do druhé půle.

ŠŠK Prešov - SHK Veselí nad Moravou 23:32 (13:14)

Oba týmy vyrukovaly do utkání s tvrdou obranou a dlouho se přetahovaly o každou branku. V 8. minutě fanouškům Veselí zatrnulo. V krátkém sledu totiž kvůli zraněním odešly z palubovky kanonýrky: Kubáčková a Veselková. Když měla navíc ve 14. minutě na svém kontě už 2 dvouminutové tresty Pastorková, nevypadalo to s našim týmem nejlépe. Hráčky ale bojovaly a když se na hřiště vrátila Kubáčková, na hře to bylo znát. Už do kabin šly Veselanky s těsným jednobrankovým náskokem.
Hned po nástupu do druhé půle zvýšily naše hráčky obrátky a rychle odskočily na 15:19, resp. na 17:22 ve 40. minutě. Od tohoto okamžiku si již náš tým svůj náskok hlídal a postupně ještě zvyšoval až na konečný devítibrankový rozdíl.

Ľuboš Hudák, SHK Veselí nad Moravou: Potvrdilo se to, co jsem před zápasem předpovídal. Prešov chtěl po dvou porážkách na hřištích soupeřů bodovat a nastoupil do utkání s agresivní tvrdou obranou. V prvním poločase jsme se s tím ještě plně nedovedli vypořádat. Před druhou půlí jsme si ale řekli, co máme hrát a více jsme se koncentrovali v obraně. Do toho navíc přišly i zákroky gólmanky Simony Lekešové. Díky tomu jsme měli pak již zápas pod kontrolou.

Veselí: Lekešová, Šimková – Olšovská 9/5, Novotná 4, Lukšíková 2, Vinklárková 1, Valovičová 1,  Divílková, Kutálková, Pastorková 6, Veselková, Žitňanová 1, Kubáčková 6/1, Boorová 2.

Vyloučení: 6:5 (Bezušová z Prešova ČK za 3. vyloučení)
Sedmičky: 3/2:7/6.
Rozhodčí: Gedeon, Palovčák
152 diváků

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem