SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
14.04.2019

Panenky zakončily letošní ročník MOL ligy porážkou v derby

Už jen v zázrak mohly věřit ženy SHK Veselí nad Moravou před derby se Zlínem, aby se posunuly ze 4. místa mezi českými týmy pro play – off. Po výhře Poruby nad Plzní se již naděje scvrkla na nulu. Těžko říct, zda se to projevilo na výkonu hráček Veselí, či tak moc byla cítit absence zraněné brankářky Simony Lekešové. V každém případě družstvo Zlína si z Veselí odvezlo nečekanou výhru 22:28. Pokud si někdo před zápasem vsadil na hostující tým, mohl si slušně vydělat. Kurz na Zlín byl u Tipsportu 5,38.

SHK Veselí nad Moravou – HC Zlín 22:28 (10:16)

Tradiční moravské derby tentokrát vyznělo pro Zlíňanky. Domácí Veselí drželo vedení jen v na konce úvodní desetiminutovky (6:5), pak už se na zbytek zápasu chopily otěží hráčky Zlína a ještě před přestávkou si vypracovaly šestibrankový náskok. Veselí se ve druhé půli podařilo několikrát korigovat na rozdíl tří branek, víc ale Panenky tentokrát nezvládly, naopak Zlín v samém závěru své vedení ještě potvrdil zvýšením náskoku na sedm gólů (21:28) a Veselí v poslední minutě už jen kosmeticky upravilo z ruky Kučerové.

Veselí: Hřebejková, Kotásková – Kučerová 6/2, Zemčíková, Novotná 2, Lukšíková, Valovičová, Divílková 2/1, Kutálková 2, Pastorková 4, Veselková 1, Žitňanová, Kubáčková 2, Boorová 3.

Nejvíce branek Zlína: Kolářová 7, Kříčková 7, Nygrýnová 5.

Sedmičky: 4/3:4/1.
Vyloučení: 6:8
ČK: Melani Jagodič (Zlín) za 3. vyloučení.
Rozhodčí: Bubeníček, Petruška
360 diváků.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem