SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
01.03.2018

Panenky v sobotu přivítají pražskou Slavii

Po měsíční štaci na palubovkách soupeřů se Veselanky konečně opět představí před svými fanoušky. Do utkání s pražskou Slavií ale zřejmě nastoupí v hodně kombinované sestavě. Velkou část hráček totiž trápí respirační potíže a několik házenkářek léčí svá zranění.
„Situace v týmu je bohužel taková, jako asi v celém kraji. Zdaleka nejsme kompletní, a když se konečně někdo uzdraví, okamžitě onemocní někdo další. Příprava na zápasy je tak dost složitá,“ popsal současný stav kádru kouč SHK Veselí nad Moravou Ľuboš Hudák, kterého moc mrzí prohra v Olomouci. „Kdybychom tam dokázali bodovat, výrazně by nám to přiblížilo postup do play – off. Nezvládli jsme to a musíme proto o postup o to víc bojovat v dalších zápasech. Čeká nás ale opět těžký soupeř. Slavie bude chtít dokázat, že je dobrá nejen na vlastní palubovce, ale i na venkovních hřištích. Uvidíme, jakou sestavu se nám podaří na zápas dát dohromady. V každém případě budeme o body bojovat,“ slibuje Hudák.
Svůj premiérový zápas proti Slavii odehraje mladá křídelnice Pavlína Zemčíková, odchovankyně házené ve Velké nad Veličkou. „Slavii jsem viděla hrát ve finále Českého poháru. Mají tam hodně reprezentantek a dobře poskládaný tým. Musíme se proto na ně dobře připravit. Věřím, že nás diváci dojdou povzbudit, čeká nás opravdu těžký zápas,“ předpovídá Zemčíková.
 

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem