SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
05.05.2018

Panenky v Praze statečně bojovaly, Slávistky přesto srovnaly na 1:1

Výborný první poločas dnes odehrály v semifinále play – off v Praze ženy SHK Veselí nad Moravou. Hned od úvodu byly ve vedení a ve 20. minutě měly dokonce tříbrankový náskok. Domácí celek ale dokázal ještě před odchodem do šaten srovnat a ve druhé půli již byl lepším celkem. Po dvou zápasech je tak stav nerozhodný 1:1 a rozhodovat se bude zítra od 17 hodin opět v Praze. Informace o utkání tentokrát bohužel dlouho scházely, z haly totiž nebyl vysílán televizní přenos přes TV Com, stejně tak nebyly informace ani na serveru onlajny.com.

Slavia Praha – SHK Veselí nad Moravou 23:18 (10:10)

Házenkářky Slavie Praha porazily ve druhém utkání semifinále play-off české části MOL ligy SHK Veselí nad Moravou 23:18, po poločase 10:10 a vynutily si rozhodující třetí duel. Veselanky, vítězky prvního semifinále, vstoupily lépe i do druhého utkání a rychle si vytvořily náskok. V 15. minutě vedly o dvě branky, ve 20. dokonce o tři. Závěr prvního dějství však vyšel Pražankám, které do přestávky vyrovnaly hru i skóre. Čtyři minuty po začátku druhé půle se Veselské ještě naposledy ujaly vedení, ale pak už zápas zcela ovládly svěřenkyně trenérů Richarda Řezáče a Františka Štiky. K celkovému vítězství a vyrovnání série jim pomohly dvě gólové série. První tříbranková a po 50. minutě dokonce čtyřgólová. (zdroj: chf.cz)

Veselí: Lekešová, Hřebejková – Olšovská 6, Zemčíková, Novotná 6, Lukšíková 1, Vinklárková, Šustková 4, Divílková, Kutálková, Soldánová, Veselková 1.

Nejvíce branek Slavie: Galušková 7/2, Šetelíková 6, Kvášová
Sedmimetrové hody: 2/2:1/0.
Vyloučení: 1:3.
Rozhodčí: Frieser, Kavulič.
150 diváků.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem