05.05.2018

Panenky v Praze statečně bojovaly, Slávistky přesto srovnaly na 1:1

Výborný první poločas dnes odehrály v semifinále play – off v Praze ženy SHK Veselí nad Moravou. Hned od úvodu byly ve vedení a ve 20. minutě měly dokonce tříbrankový náskok. Domácí celek ale dokázal ještě před odchodem do šaten srovnat a ve druhé půli již byl lepším celkem. Po dvou zápasech je tak stav nerozhodný 1:1 a rozhodovat se bude zítra od 17 hodin opět v Praze. Informace o utkání tentokrát bohužel dlouho scházely, z haly totiž nebyl vysílán televizní přenos přes TV Com, stejně tak nebyly informace ani na serveru onlajny.com.

Slavia Praha – SHK Veselí nad Moravou 23:18 (10:10)

Házenkářky Slavie Praha porazily ve druhém utkání semifinále play-off české části MOL ligy SHK Veselí nad Moravou 23:18, po poločase 10:10 a vynutily si rozhodující třetí duel. Veselanky, vítězky prvního semifinále, vstoupily lépe i do druhého utkání a rychle si vytvořily náskok. V 15. minutě vedly o dvě branky, ve 20. dokonce o tři. Závěr prvního dějství však vyšel Pražankám, které do přestávky vyrovnaly hru i skóre. Čtyři minuty po začátku druhé půle se Veselské ještě naposledy ujaly vedení, ale pak už zápas zcela ovládly svěřenkyně trenérů Richarda Řezáče a Františka Štiky. K celkovému vítězství a vyrovnání série jim pomohly dvě gólové série. První tříbranková a po 50. minutě dokonce čtyřgólová. (zdroj: chf.cz)

Veselí: Lekešová, Hřebejková – Olšovská 6, Zemčíková, Novotná 6, Lukšíková 1, Vinklárková, Šustková 4, Divílková, Kutálková, Soldánová, Veselková 1.

Nejvíce branek Slavie: Galušková 7/2, Šetelíková 6, Kvášová
Sedmimetrové hody: 2/2:1/0.
Vyloučení: 1:3.
Rozhodčí: Frieser, Kavulič.