SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
09.02.2017

Panenky už v pátek v Trenčíně

Netradičně už v pátek odehrají Veselanky svůj zápas v Trenčíně, na který se už těší. V minulém kole měly totiž volný los a mohly pouze na dálku sledovat výsledky svých protivníků. Očekávají, že je na Slovensku nečeká nic snadného.
„Musíme opravdu zabrat a jít do toho naplno od počátku až do konce. V prvním vzájemném zápase sice Veselí jasně vyhrálo, ale Trenčín má dobrý tým, který může překvapit. Navíc v něm tehdy ještě nehrála Monika Rajnohová. Samozřejmě se nemůžeme orientovat jen na ni, ale na všechny hráčky, které budou na hřišti,“ předpovídá spojka Nikoleta Krokavecová.
Trenér Ľuboš Hudák zatím hru soupeřek svým svěřenkyním neukazoval. Zaměřil se hlavně na chyby, které vytvořily v předchozích utkáních ve Zlíně a doma se Šaľou, aby se jich tým pro příště dokázal vyvarovat. „Rozebírali jsme hlavně zápas se Šaľou, který se nám nevyvedl hlavně ve druhém poločase. Víme, že Trenčín bude určitě silnějším týmem, než na počátku sezóny. Monika Rajnohová je zkušená hráčka a reprezentantka, takže určitě týmu předá spoustu zkušeností, pomůže herně i sebevědomím. My se budeme ale soustředit hlavně na naši hru, což se nám zatím bohužel moc nedaří. Pokud chceme uspět, musíme chyby odstranit,“ přiznal kouč SHK Veselí nad Moravou.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem