SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
24.09.2016

Panenky si zastřílely s chutí proti Trenčínu

Dvacet šest branek – to není součet gólů všech hráček Veselí v duelu s Trenčínem, ale pouze úderné spojkové řady: Jana Šustková – Jasmínka Vargová – Mária Olšovská. Úderné spojky Veselí dnes jasně určovaly ráz utkání se slovenským celkem. Už jen tyto branky by dnes stačily na vítězství ve 4. kole Interligy žen.

SHK Veselí nad Moravou – HK AS Trenčín 36:25 (16:8)
Naše hráčky měly raketový nástup do utkání, když už v čase 2.39 vedly 4:0. Hostující trenérka Zdena Rajnohová reagovala vzetím oddechového času a nasazením osobní obrany na Máriu Olšovskou, kterou ponechala téměř po celý zápas. Náš tým přesto neustále zvyšoval své vedení, které již v poločase bylo osmibrankové, a to náš celek ještě neproměnil 7 vyložených šancí.
Po změně stran skóre rychle narůstalo na obou stranách. Přesto nebylo pochyb o tom, kdo získá oba body. V samotném závěru utkání vstřelila po nádherné souhře s Márií Olšovskou branku Jana Šustková, která tím roztleskala celou halu.

Zdena Rajnohová (Trenčín): Nepodařilo se nám zachytit úvod utkání. Soupeř byl velmi kvalitní na postu spojek, vůbec jsme je nedokázaly ubránit. Nedařilo se nám dostávat do vyložených akcí, což bylo příčinou naší vysoké porážky.

Slavomír Varga (Veselí): Do utkání jsme šli s tím, že budeme pokračovat v trendu našich rostoucích výkonů. Zároveň jsme si chtěli vyzkoušet několik nových variant v útočné hře. Pokud jsme byli koncentrovaní, byl výkon takový, jaký jsem si představoval. Ve druhé půli jsme už nebyli dostatečně koncentrovaní v obraně. Diváci viděli zajímavý zápas s množstvím branek.

Veselí: Sedláčková, Lekešová, Vašulková - Šustková 9, Vargová 9/1, Olšovská 8, Kosinková, Balážová 1, Kalivodová 3, Lukšíková 1, Vinklárková 3, Pastorková 1, Soldánová 1.
Nejvíce branek Trenčína: Kostelná 8/5, Blažeková, Minarechová a Nejedlíková po 4
Sedmičky: 1/1: 7/5
Vyloučení: 3:0!
Rozhodčí: Brzósková, Pavelová
360 diváků

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem