SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
17.10.2017

Panenky se představí na Slavii už ve středu, zápas vysílá Česká televize

7. kolo MOL ligy začne středečním soubojem házenkářek Slavie Praha a SHK Veselí nad Moravou. Pro náš celek to bude již třetí zápas v této sezóně, který odehraje před televizními kamerami. Po dvou přenosech slovenské televize 213, uvidí nyní atraktivní duel diváci České televize.
„Slavia sice v létě obměnila kádr, ale jejich herní systém zůstal stejný. Stále mají velmi silnou druhou vlnu. Snaží se dohrávat každý míč a jít do tlaku hned po přechodu do útoku. Na to si budeme muset dávat velký pozor,“ upozorňuje své svěřenkyně kouč SHK Veselí nad Moravou Ľuboš Hudák. To si házenkářky Veselí uvědomují.
„Čeká nás určitě těžké utkání. Slavia hodně hraje přes spojky Galuškovou a Hudak a v této sezóně ještě neztratila ani bod. My jsme ovšem nyní také na vítězné vlně. Věřím proto, že v ní budeme pokračovat. Lehké to ale opravdu nebude,“ věští obávaná kanonýrka veselských Panenek Jana Šustková.
Duel bude mít i jeden pikantní náboj. Maďarská hráčka Slavie Emma Anette Hudak je totiž neteří trenéra Veselí. „Když jsem ještě působil v Michalovcích, tak jsem vedl Iuventu na mistrovství světa středních škol a Emma tam tehdy hrála za maďarský Györ. Narazili jsme tam na sebe v semifinále a Emma se svým týmem vyhrála. Ve vzájemné bilanci tak zatím vede 1:0. Možná je čas bilanci srovnat,“ dodal s úsměvem kouč Veselí.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem