SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
22.01.2017

Panenky prolomily smolnou sérii, z Bratislavy přivezly jasné vítězství

První výhra pod koučem Ĺubošem Hudákem od jeho návratu do Veselí, první vítězství na hřišti soupeře v této sezóně a zároveň premiérové dva body v roce 2017. Výhra našich žen v Bratislavě měnila hned troje statistiky.

ŠKP Bratislava – SHK Veselí nad Moravou 23:33 (8:15)

Naše hráčky odjížděly do Bratislavy v roli mírného favorita a body už opravdu potřebovaly jako sůl. Domácí celek ale cítil šanci připsat si první body v této sezóně, a tak diváci viděli zajímavou bitvu. Do 15. minuty dokázaly domácí hráčky na branky Veselí odpovídat, a tak byl stav 5:5. Naše házenkářky se vzápětí pokusily soupeři odskočit, a to se jim povedlo v 21. minutě, kdy měly tříbrankový náskok (6:9). Bratislava se ale ještě vzchopila k náporu a dokázala 7 minut před poločasem snížit na 8:9 a začínalo se téměř od začátku. Závěr první půle ale vyšel našim hráčkám na výbornou. Šesti slepenými brankami v řadě odskočily až na poločasových 8:15 a v podstatě rozhodly zápas.
Ve druhé půli se už zápas víceméně změnil už jen v otázku konečného skóre.

K utkání bohužel stále scházejí oficiální statistiky, nouzově proto využívám server onlajny.com, kde ovšem není jistota 100 % zápisu…

Luboš Hudák, trenér SHK Veselí nad Moravou: „Šli jsme si po mém návratu do Veselí konečně pro dva body a cíl jsme splnili. A to přesto, že jsme kupili v obraně více chyb než bychom chtěli. Díky děvčatům za bojovnost, dva body i konečný výsledek, který uhrály.“ (převzato z Českého svazu házené)

Veselí: Lekešová, Sedláčková, Vašulková – Balážová, Kalivodová, Kosinková, Krokavecová 6, Lukšíková 5, Melichárková 4, Novotná 5, Pastorková 2, Slováková 1, Soldánová, Šustková 9/1, Vinklárková 1/1.
Sedmičky: 6/3:3/2. Vyloučení: 3:7, 100 diváků, rozhodčí: Balogh, Novák

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem