SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
27.11.2019

Panenky přivítají v sobotu Michalovce

Po dvou utkáních na hřišti soupeřů se v rámci 12. kola MOL ligy představí házenkářky SHK Veselí nad Moravou ve své mateřské hale, když přivítají slovenské Michalovce. Domácí tým před zápasem s druhým týmem tabulky věří, že by mohl bodově uspět.

„Michalovce mají stále svou sílu i přes to, že se jim před sezónou obměnil tým. Zůstalo jim tam několik zkušených hráček a ty jsou doplněné mladými odchovankyně klubu. Jde většinou o juniorské reprezentantky Slovenska, takže kvalitu určitě mají. Kromě porážky v Dunajské Stredě uhrávají body tam, kde by se to dalo čekat. My jsme ovšem v domácím prostředí a předloni jsme Michalovce tady porazili. Určitě bychom na to rádi navázali,“ hlásí bojovně kouč domácího celku Ľuboš Hudák.

Veselského kouče přitom těší, že jeho kádr je již téměř doléčen. „Schází jen Bára Olšová, která bude ale chybět bohužel až do konce sezóny, zdravotní problémy má pak už jen Alžběta Klimešová. Důležité pro nás je, že se již plně vrátila Kristína Pastorková, která dokonce absolvovala reprezentační soustředění,“ zdůraznil Hudák.

Hlavní partneři

Omina sport
VHS Břeclav
Salix International
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem