SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
01.03.2020

Panenky opět podlehly Hanačkám rozdílem jediné branky

Vyrovnaný a dramatický zápas viděli v sobotu diváci ve Veselí nad Moravou. Naše ženy chtěly vrátit Olomouci těsnou jednobrankovou prohru z podzimu. Po většinu zápasu prohrávaly, v závěru zápasu se ale dostaly do vedení a sahaly po revanši. Nakonec se opět radovaly Hanačky, které výrazně podržely brankařky.

SHK Veselí nad Moravou – DHK Zora Olomouc 24:25 (13:15)

Hostující celek si od počátku držel mírný náskok, ale nebyl nikdy nijak výrazný. Ve druhé půli vedla Olomouc až čtyřbrankovým rozdílem, ale v 51. minutě už vedlo Veselí po brance Anny Vodné 22:21. V dramatické koncovce se opět více dařilo hostujícím hráčkám, kterým výrazně pomohla brankářka Polášková, která se velkou měrou podílela na zisku obou bodů do Olomouce.

Luboš Hudák, trenér SHK Veselí n. M.: „Celý zápas jsme dotahovali náskok soupeře a nakonec jsme to i otočili. V důležitých chvílích jsme pak ale doplatili na nevyužité šance a na technické chyby. Dnes jsme zápas neprohráli v obraně, ale tím, že jsme neproměnili čisté šance.

Libor Malinek, trenér DHK Zora Olomouc: „Bylo to bojovné utkání, ve kterém se obě družstva nadřela na góly. Jsme spokojeni s výhrou, ke hře bych měl nějaké výtky. Je škoda, že když už vedeme o čtyři branky, nedokážeme tam dát ještě něco, abychom soupeře dorazili. Výsledek se pak tahal až do konce.“

Sestava a branky Veselí: Nejezchlebová, Hřebejková – Víchová 1, Novotná 4, Štipčáková 3, Vodná 2, Lukšíková, Michálková, Kutálková, Pastorková 7/1, Kubáčková 4, Boorová 3/2.

Nejvíce branek Olomouce: Kašpárková 9, Patrnčiaková 5, Kapsová, Jansová a Salčáková 3

Sedmimetrové hody: 3/3 – 1/0.
Vyloučení: 1 – 1.
Rozhodčí: Králíček, Letev
320 diváků.

Fotky z utkání ke stažení najdete tady: https://uloz.to/file/OJtE7y2AAOni/web-zip

Hlavní partneři

Omina sport
VEOS
VHS Břeclav
Salix International
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
DuoLife
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem