10.03.2019

Panenky nedaly Bánovcím šanci, po výhře poskočily na druhé místo mezi českými týmy!

Ženy SHK Veselí nad Moravou si tři kola před koncem letošního ročníku MOL ligy vybojovaly výhodnou pozici před play – off. V tabulce přeskočily pražskou Slavii a mají ve svých rukou udržení druhého místa mezi českými týmy před play – off. V Bánovcích nebylo o vítězství našich hráček nejmenších pochyb. Střelecky excelovala Sabina Kutálková, která nasázela do sítě Bánovců víc branek, než dala v celém dosavadním průběhu MOL ligy.

HK Sokol Gábor Bánovce nad Bebravou – SHK Veselí nad Moravou 18:34 (10:18)

Veselanky úvod zápasu rozhodně nepodcenily a už v polovině poločasu svítilo na tabuli skóre 3:12! Kouč Veselí poslal na hřiště už od úvodních minut trochu překvapivě Kutálkovou, která se za důvěru odvděčila tím, že nastřílela 5 z úvodních 10 branek! Postupně pak trenér pustil na hřiště prakticky všechny hráčky z lavičky.

Veselí: Lekešová, Hřebejková – Kučerová 2, Novotná 4, Lukšíková, Valovičová 2, Klimešová A. 1, Divílková 3, Kutálková 8, Pastorková 4, Veselková 3/1, Žitňanová 1, Kubáčková 2, Boorová 4.

Nejvíce branek Bánovců: Matušincová 9/2.
Sedmičky: 2/2:2/1.
Vyloučení: 2:2.
Rozhodčí: Gabriš, Veselka.