SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
28.09.2016

Panenky chtějí tentokrát na Slovensku bodovat

Pořádně zamotanou hlavu budou mít dnes sázkaři, kteří si budou chtít vsadit na duel mezi Partizánským a Veselím nad Moravou. Oba týmy se totiž velmi dobře znají, za poslední měsíc se utkaly hned třikrát a mají přitom vyrovnanou bilanci jedné výhry, jedné remízy a jedné porážky.
Čarovné číslo 25 provází trojici přípravných duelů mezi oběma týmy. První duel na Slovensku skončil remízou 25:25, druhý zápas ve Veselí vyhrály Panenky 29:25 a třetí duel sehraný na turnaji v Trenčíně skončil výhrou slovenského týmu 25:22.
„Na Partizánske bude těžké něco vymyslet, je to totiž soupeř, se kterým jsme se v přípravě utkali nejvíckrát a velmi dobře se proto známe. Náš soupeř je doma vždy silným celkem, jehož základ kádru tvoří zkušené hráčky,“ upozornil kouč SHK Veselí nad Moravou Slavomír Varga.
Veselanky se připravují na to, že domácí celek bude mít kvalitní spojkovou řadu. „Hlavně na Michnovou si asi budeme muset dávat pozor. Na zápas se ale určitě těšíme, a to už i proto, že se bude hrát netypicky ve středu,“ řekla pivotka SHK Veselí nad Moravou Klára Kosinková.
Podle kouče Veselí je těžké předvídat výsledek zápasu. „Určitě budeme chtít bodovat a snad se nám to tentokrát po duelu v Šaľe podaří, ale oba body budou chtít i domácí. Domnívám se proto, že se diváci mohou těšit na atraktivní duel,“ je přesvědčen Varga.
Rozhodnout by mohla disciplína. „Jsem přesvědčena, že pokud budeme dodržovat všechny taktické pokyny trenéra, tak určitě máme šanci,“ dodala bojovně Kosinková.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem