SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
09.05.2018

Panenky čeká v sobotu první boj o 3. místo

Po zklamání z vyřazení v semifinále play – off s pražskou Slavií se nyní veselské Panenky musí rychle přeorientovat na boj o konečné třetí místo. „V hlavách stále ještě máme, že se nám nepodařilo postoupit do finále, přestože jsme v pátek nebyli na hřišti slabším týmem. Moc nás to mrzí,“ přiznal trenér SHK Veselí nad Moravou Ľuboš Hudák.

Veškerá příprava nyní už ale směřuje k sobotnímu zápasu v Olomouci. Když tam na konci února Veselanky hrály, dlouho to vypadalo na jejich debakl (ve 40. minutě to bylo už 20:10 pro Olomouc), pak ale hostující házenkářky předvedly neuvěřitelnou stíhací jízdu a v 58. minutě srovnaly na 23:23, aby nakonec těsně podlehly 25:24.

„Poslední zápas v Olomouci nám v první půli moc nevyšel. Dostali jsme se tam do křeče. Nešlo nám to v útoku, ani v obraně. Pak jsme si to vyříkali. Začali jsme lépe bránit, tlačili jsme se dopředu a dostávali se do protiútoků. Hráli jsme najednou tak, jak jsme měli hrát už od začátku. Scházelo nakonec málo a bodovali jsme. Musíme se nyní vyvarovat toho, abychom tam odehráli stejný první poločas, jak předtím,“ upozorňuje své svěřenkyně Hudák.

Boj o medaili bude podle něj těžký. „Stejně jako se Slavií opět mohou rozhodovat drobnosti, jako třeba lepší vyspání na zápas. Olomouc bude určitě na nás dobře připravena, neboť nikdo nechce skončit bez medaile. Věřím ale, že budeme herně i v hlavách připraveni na ten zápas tak dobře, a že první krok k medaili uděláme my,“ hlásí bojovně veselský kouč.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem