SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
10.01.2019

Panenky čeká v sobotu derby ve Zlíně

Po vítězném vstupu do roku 2019 čeká na házenkářky SHK Veselí nad Moravou derby ve Zlíně a Jihomoravanky vědí, že je nečeká nic snadného. „Zlín je překvapením letošního ročníku. Vyhrál v Olomouci a přivezl bod i ze Slavie. Myslím, že se mohou diváci těšit na zajímavý zápas. Do Zlína to není daleko, tak snad nás naši fanoušci přijedou povzbudit,“ řekla před zápasem, který začne v sobotu v 16 hodin ve Zlíně křídelnice veselských Panenek Kateřina Novotná.

Nic snadného nečeká ani kouč Veselanek Ľuboš Hudák. „Zlín vzbuzuje v této sezóně svými výsledky respekt. Uhrál možná víc bodů, než čekal a stále se ještě drží v popředí tabulky. Dá se předpokládat, že v domácím prostředí bude chtít proti nám uspět. Rozhodně proto musíme nastoupit do zápasu 100 % připravení. Jestliže chceme uspět, nesmíme nic podcenit. Uvidíme, komu bude víc přát štěstí a momentální forma,“ domnívá se kouč SHK Veselí nad Moravou.

Veselanky jsou téměř zdravotně v pořádku. Po dlouhém zranění se už do hry zapojila Eva Veselková a jediný otazník visí nad startem Yuliie Kučerové, která má zraněné lýtko.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem