SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
08.02.2019

Panenky čeká důležitý duel s Olomoucí

Přestože do konce letošního ročníku MOL ligy schází ještě 8 kol, ve Veselí nad Moravou se již nyní odehraje duel, který může výrazně napovědět o složení play – off. Jelikož oba týmy o něj usilují, půjde v utkání veselských Panenek a Olomouce v podstatě o čtyři body.

„Zápas s Olomoucí je pro nás důležitý. Začíná se blížit závěr sezóny a utkání s Olomoucí je bezesporu významné z hlediska postupu do play – off, a to nejen z našeho pohledu, ale i z hlediska Olomouce. Oba týmy potřebují bodovat. Zápas proto bude náročný a složitý. Musíme se na něj připravit hlavně v hlavě, abychom nedopadli jak v Šaľe, ale byli úspěšní," upozorňuje kouč SHK Veselí nad Moravou Ľubos Hudák.

Před začátkem sezóny posílila veselský kádr dlouholetá opora Hanaček Tereza Kubáčková, u které hrozilo, že proti svému bývalému klubu nenastoupí. V závěru utkání v Šaľe se totiž s bolestnou grimasou vzdálila z hřiště. „Srazily jsme se tam s protihráčkou, kterou jsem vůbec neviděla. Odnesla to půlka zubu a měla jsem naražená žebra. To ke sportu ale občas patří, jsem v pořádku a budu hrát,“ hlásí bojovně obávaná kanonýrka. V duelu s Olomoucí očekává vyrovnané, vyhecované a těžké utkání. „Pokud chceme do play – off, bodovat musíme. Myslím, že to bude dobrý zápas, na který přijde hodně diváků,“ dodala Kubáčková.

Pozor, zápas ve veselské sportovní hale se bude hrát v netradičním čase, v neděli od 17.30.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem