SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
07.09.2019

Panenky bojovaly v Porubě jako lvice, na body to ale ani tentokrát nestačilo

Další těžký zápas mají za sebou ženy SHK Veselí nad Moravou. V sobotu večer hrály na horké palubovce Sokola Poruby a dlouho tahaly za kratší konec. V polovině druhé půle to dokonce vypadalo na debakl, pak ale přišel mohutný finiš našich hráček, které se dokázaly dotáhnout až na jednobrankový rozdíl.

Sokol Poruba – SHK Veselí nad Moravou 27:25 (13:9)

Veselanky měly v 1. půli velký problém projít přes obranu Poruby a za první poločas nastřílely jen 9 branek, šest z nich si přitom připsala na své konto Yulia Kučerová! Po změně stran se našim hráčkám nepodařilo zachytit nástup Poruby, která po necelých 3 minutách odskočila až na 16:9 a mělo být ještě hůř. Ve 44. minutě domácí Baumbachová úplně volná na brankovišti zvýšila už na 22:13. Za tohoto stavu si vzal kouč Veselí Ľuboš Hudák oddechový čas, na křídlo poslal Sabinu Kutálkovou a do brány Adélu Hřebejkovou. Obě hráčky se vzápětí ukázaly jako štístka. Ve 49. minutě byl najednou stav 22:19 a v 54. minutě to bylo dokonce už jen 23:22. Diváci v Ostravě viděli strhující závěr, ve kterém bohužel pro nás Poruba dokázala udržet těsný náskok.

Veselí: Nejezchlebová, Hřebejková – Kučerová 10, Víchová 1, Novotná, Štipčáková, Vodná, Klimešová A., Kutálková 4, Pastorková 3, Michálková 1, Olšová, Kubáčková 4, Boorová 2.
Sedmimetrové hody: 2 - 5. Vyloučení: 3:4. Diváci: 164. Rozhodčí: Valášek, Vychodil.

Hlavní partneři

Omina sport
VHS Břeclav
Salix International
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem