SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
19.10.2017

Panenkám se zápas na Slavii nepovedl, 13 branek Olšovské nestačilo

Nezvykle vysokým počtem technických chyb se ve středeční předehrávce 7. kola MOL ligy prezentovaly naše hráčky v Praze. Slavia byla pohříchu lepším týmem od úvodních minut až do konce utkání. Jediná jiskra naděje našemu týmu vykřesala přibližně deset minut před koncem, kdy Veselí snížilo na dvoubrankový rozdíl. Domácí celek se ale nenechal o body připravit a zaslouženě vyhrál. Z našeho týmu na sebe tentokrát nejvíce upozornila dvojice Olšovská – Divílková. První nebojácností a odvahou převzít na sebe střeleckou zodpovědnost, druhá bezchybným zakončováním na postu pivota. Z pěti střel mladé hráčky, skončily čtyři míče v brance, v posledním případě vybojovala sedmimetrový hod.

DHC Slavia Praha – SHK Veselí nad Moravou 34:28 (19:13)

Veselí: Lekešová, Beranová – Olšovská 13/4, Novotná 3/1, Lukšíková 1, Slováková, Vinklárková, Žáčková, Šustková 6, Valovičová, Klimešová K., Klimešová A., Divílková 4, Soldánová 1.
 
Branky Slavie: Galušková 12/1, Jačková 6, Šetelíková 5, Novotná 3, Hudak 2, Tulipánová 2, Chovancová 2, Motejlová 1, Chlupová 1

Branky ze sedmiček: 1:5
Vyloučení: 4:1
Rozhodčí: Hájek, Macho
250 diváků

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem