SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
29.10.2016

Most potvrdil roli favorita

Utkání ve Veselí bylo vyrovnané jen v jeho samotném úvodu, když byl ve 3. minutě stav 3:3. Od tohoto skóre ale naše hráčky nedokázaly dlouhých 18 minut vstřelit gól! Překvapivě měl ale problém s koncovkou i Most, když ve veselské bráně fušovala do řemesla Harrymu Potterovi brankářka Kristina Sedláčková. Stav 3:6 tak svítil na tabuli neuvěřitelných 9 minut!

Skóre se měnilo až ve 20. minutě, kdy hostující celek odskočil na 3:7. Od tohoto okamžiku už ale nebylo o vítězi utkání pochyb. Veselanky spoléhající hlavně na Šustkovou, měly i nadále v útočné fázi obrovské problémy, zatímco soupeř trestal. Most hrál totiž v obraně hodně agresivně, a to častokrát až za hranicí povolených pravidel, za což pykal vysokým počtem vyloučených hráček. Na výsledek utkání to ale nemělo žádný vliv. Vítězství Mostu bylo zcela jednoznačné a zasloužené.

Peter Dávid (Most): Podařilo se nám brzy vytvořit náskok, což náš tým uklidnilo. V dalším průběhu hry jsme pak o osudu utkání rozhodli naší agresivní obranou, se kterou měli domácí velký problém.

Slavomír Varga (Veselí): Jasně se ukázalo, kde je herní kvalita. Bylo poznat, že soupeř trénuje sedmkrát týdně se čtrnácti či patnácti hráčkami, zatímco my maximálně třikrát týdně s devíti. Tréninkový deficit není možné ošidit, navíc jsme měli zdravotní problémy. Gratuluji Mostu k vítězství.

Veselí – Most 13:28 (5:12)
Veselí:
Lekešová, Sedláčková, Vašulková – Kosinková, Balážová, Novotná, Šustková 5, Vinklárková 3, Lukšíková 3, Pastorková, Vargová 2/1,Soldánová.

Most: Müllnerová, Bezplacová - Jeřábková 6/2, Szarková 6/3, Zachová 5, Matoušková 1, Dvořáková, Borovská 2, Stříšková, Jungová 1, Chmelařová, Mišová 2, Mikulčik 3, Kovářová, Růčková 2.

Sedmičky: 4/1:5/5
Vyloučení: 4:9
Rozhodčí: Fukala, Mohyla
370 diváků.

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem