SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
07.05.2018

Mladší žačky Veselí šampionkami Jihomoravského kraje!

Bubny, trubky, řehtačky a hlasité povzbuzování. Tak vypadala atmosféra na závěrečném utkání Jihomoravské ligy mladších žaček v Ivančicích, kde o prvenství v soutěži bojovaly HK Ivančice a SHK Veselí nad Moravou. Z těsného vítězství se sice radovaly domácí, ale to nic neměnilo na tom, že vítězný pohár zvedlo nad hlavu naše družstvo. V Ivančicích si totiž mohly dovolit i dvoubrankovou prohru (nerozhodovalo celkové skóre, ale vzájemné zápasy mezi oběma týmy).

HK Ivančice – SHK Veselí nad Moravou 23:22 (11:9)

Tuhle kulisu mohly žačkám závidět i mnohé ženské interligové týmy. Na jedné straně podporovali Ivančice hlasitě domácí fanoušci, na druhé byla snad ještě početnější a bouřlivější kulisa vytvořená fandy z Veselí nad Moravou a brněnských Bohunic (děkujeme za ni!), kteří nezištně přijeli podpořit náš tým. Utkání bylo velmi vyrovnané a oba celky předváděly, proč jsou na samotném vrcholu tabulky. Diváci tak neustále zůstávali ve varu a neustále hnali své týmy kupředu. Přibližně 6 minut před koncem utkání se podařilo domácímu celku odskočit na tříbrankový náskok a v tu chvíli sahal po zlatu on. Veselanky ale nesložily zbraně, a nakonec se dokázaly dotáhnout na pouhou jednobrankovou ztrátu. Naše hráčky tak sice utrpěly v soutěži první prohru, ale v tu chvíli na to nikdo ani nepomyslel, protože: „Máme zlato!“

Sestava a branky Veselí: Kočišová, Žáčková – Zdeňková 4, Zezulová, Tinková 6, Janoušková, Zvonič 2, Sladká, Jochová 8/3, Katzerová, Hadašová 2, Navrátilová.

Branky ze sedmiček: 3/3.
Vyloučení: 2/2.
Rozhodčí: Videcký, Procházka.

Tabulka po posledním kole (schází dohrát jediné utkání: Újezd u Brna – Velká nad Veličkou)
1. Veselí nad Moravou 26 b (349:151), 2. Ivančice 26 b (336:160), 3. Hodonín 15 b (228:253), 4. Velká nad Veličkou 14 b (246:231), 5. Bohunice 14 b (231:222), 6. Kuřim 7 b (201:284), 7. Strážnice 6 b (158:312), 8. Újezd u Brna 2 b (208:344).

Fotky ke stažení najdete tady a jako bonus jsem tam přidal jedno video, abyste si mohli udělat představu, jaká kulisa v hale panovala: https://uloz.to/!pLhGOMKlZoRP/vyber-zip

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem