SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
22.03.2018

Mladší žačky si trénink zpestřily přátelským utkáním s Kunovicemi

Běžný tréninkový proces si mladší žačky SHK Veselí nad Moravou ve středu zpestřily přátelským zápasem s účastníkem Zlínské ligy SHK Kunovice. Týmy se domluvily na čtyřech herních pasážích, kdy se nejprve hrála dvakrát po 15 minutách normální házená a poté následovaly dva sedmiminutové úseky s osobním bráněním. Náš tým podal koncentrovaný kolektivní výkon, v němž vynikal na spojce Filip Zvonič a v bráně excelovala Natálie Kočišová. Výhra náš tým povzbudila před sobotním mistrovským utkáním, který Veselí bude hrát v sobotu od 12.30 v domácí hale proti Kuřimi. Výsledek ale nebudeme s ohledem na ráz utkání zveřejňovat.

Sestava a branky Veselí: Kočišová – Zdeňková 6, Zezulová, Tinková 2/1, Janoušková 2, Zvonič 14/2, Jochová 2, Hadašová 2, Navrátilová, Katzerová, Sladká.

Fotky z utkání ke stažení najdete tady: https://uloz.to/!0oGhBsTbtuSM/vyber-zip

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem