04.03.2017

Mladší žačky hrají na turnaji ve Velké nad Veličkou

První hrací den mají za sebou mladší žačky SHK Veselí nad Moravou na mezinárodním turnaji ve Velké nad Veličkou. Naše hráčky odehrály zatím čtyři zápasy, a přestože v určitých fázích zápasu sahaly po výhře ve třech z nich, na svém kontě mají zatím jedno vítězství.

Veselí nad Moravou – Háje Praha 6:8 (1:3)
Mladým Veselankám se v 1. poločase nedařilo vyzrát na obranu pražského celku a dokázaly si připsat jediný gól, který vstřelila Vanesa Hudecová. Po změně stran se Veselankám nejprve podařilo srovnat na 3:3 a pak jít i do vedení 5:4. V závěru zápasu ale dominovaly Háje.
Branky Veselí: Hudecová 1, Zvonič 1, Tinková 1, Bílková 1, Janoušková 1, Jochová 1/1.

Veselí nad Moravou – Velká nad Veličkou 7:11 (5:6)
Do zápasu vstoupily Veselanky výborně, když vedly 2:0. Pak se ale domácí tým chytil a otočil stav na 2:4, na což reagovaly naše hráčky srovnáním na 4:4. Od tohoto okamžiku měla Velká mírně nahoru a po zásluze vyhrála.
Branky Veselí: Hudecová 3, Jochová 3/2, Zdeňková 1.

Veselí – Zlín 13:21 (10:6)
Přestože výsledek zápasu vypadá jednoznačně, jednalo se o utkání dvou rozdílných poločasů. Veselanky totiž první půli vyhrály jasně 10:6, na čemž měla největší zásluhu autorka čtyř branek Adéla Janoušková. Nástup do té druhé se jim ale vůbec nevydařil. Výsledkem bylo deset branek Zlína v řadě a otočení stavu až na 10:16. Zlín pak v poklidu dovedl zápas do vítězného konce.
Branky Veselí: Janoušková 6, Hudecová 3/3, Jochová 2, Bílková 1, Tinková 1.

Veselí – Ivančice 13:12 (7:7)
Zatím jedinou výhru si Veselanky připsaly po napínavém souboji s Ivančicemi. V zápase plném zvratů vedly naše hráčky šest minut před koncem utkání (ve 28. minutě zápasu – na turnaji se hraje na 2x 17 minut) už 12:9. Ivančice ale dokázaly srovnat, a tak rozhodnutí přinesla až branky Beáty Jochové.
Branky Veselí: Hudecová 3, Bílková 3, Zdeňková 3, Jochová 2, Tinková 1, Janoušková 1.

V neděli čekají na Veselí ještě utkání se Šaľou a Otrokovicemi.