SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
27.08.2017

Mladší žačky „bramborové“ v Rohožníku

Přípravný turnaj před novou sezónou odehrály o víkendu i mladší žačky SHK Veselí nad Moravou. Ve slovenském Rohožníku obsadily 4. místo za Šaľou, Malackami, Velkou nad Veličkou a před domácím celkem. Náš tým může mrzet hlavně první utkání odehrané s vítězem turnaje ze Šaľy. Neproměnily v něm totiž 2 sedmičky, 3x nastřelily tyč a 2 branky neplatily pro přešlap. Utkání skončilo 7:7. Dodatečně ale pořadatelé přidali ještě půlminutu, neboť zapomněli v jednom z přerušení zastavit čas (což byla pravda). Šaľa toho následně využila k získání rozdílného gólu. S Velkou nad Veličkou naše děvčata zaspala v první půli, kterou prohrála 2:7! V té druhé sice zabrala, ale stačilo to pouze na zkorigování stavu na 6:9. Hezký a vyrovnaný zápas odehrálo Veselí s Malackami, ale opět to byla těsná prohra. Chuť si tak Veselí zpravilo až v duelu s domácími, které skončilo jednoznačně pro náš tým.

Fotky z turnaje najdete tady: http://leteckaposta.cz/477213959

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem