SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
01.12.2019

Michalovce byly nad síly Panenek

Věřili a doufali jsme, že by naše hráčky mohly proti Michalovcům překvapit a vybojovat nějaký ten bodík. Na palubovce to ale bohužel vypadalo jinak. Kompaktní hře soupeře dokázala dlouho čelit pouze osamocená Yuliia Kučerová, ve druhé půli se k ní přidala už jen Kristína Pastorková. Nedá se říct, že by ostatní hráčky nebojovaly, ale na soupeře kvalit Michalovců by to potřebovalo ještě víc, a to zejména v obraně.

SHK Veselí nad Moravou – Iuventa Michalovce 25:30 (10:17)

Domácí hráčky byly ve vedení jen v samotném úvodu utkání. Velmi rychle ale otěže zápasu převzal hostující celek, který byl v prvním poločase jednoznačně lepším týmem. V domácím dresu se nevedlo téměř nikomu s výjimkou Yulie Kučerové, která sedmi brankami držela alespoň minimální šance Veselí. Po změně stran se v domácím dresu výrazně prosadila ještě Kristína Pastorková, na rozjeté Michalovce to ale zdaleka nestačilo. Domácí hráčky sice v závěru snížily na 4 branky, ale to bylo vše. Oba body po zásluze putují na východ Slovenska.

Sestava a branky Veselí: Nejezchlebová, Hřebejková – Kučerová 9/1, Víchová 1, Novotná 1, Štipčáková 2, Lukšíková, Michálková 1, Kutálková 1, Pastorková 8/1, Kubáčková 2, Boorová.

Nejvíce branek Michalovců: Wolingerová 7/5, Radovič 6, Holejová 5.
Rozhodčí: Hanák, Pavlíček.
Sedmimetrové hody: 4/3 – 5/5.
Vyloučení: 4:7.
290 diváků.

Ľuboš Hudák, trenér Veselí nad Moravou: Do našeho výkonu se výrazně promítla viróza, která nás zasáhla v pátek, včetně mne. Některé hráčky s ní nastoupily, vůbec nemohla hrát Vodná. Nechceme se ale na to vymlouvat. Zápas rozhodla naše špatná hra v obraně. Tam se rozhodl zápas.

Peter Dávid, trenér Michalovců: Věděli jsme, že nás nečeká lehký zápas. Veselí je v domácím prostředí hodně silným celkem, kde hrají prim Pastorková a Kučerová, která svým výkonem je úplně někde jinde. Veselí hodně držela. Nám se ale podařilo získat už do poločasu slibný náskok a distanc jsme si drželi i po zbytek zápasu. To bylo strašně důležité, pokud by se Veselí dotáhlo víc, byl by to ještě velmi složitý zápas.

Fotky z utkání najdete zde: https://uloz.to/file/BuNZgk0qGqhr/vyber-zip

Hlavní partneři

Omina sport
VHS Břeclav
Salix International
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem