SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
01.11.2015

HC Zlín – HC Veselí nad Moravou 22:18 (10:10)

V regionálním derby vybojovaly házenkářky Zlína čtyřbrankové vítězství. Hráčky Veselí Zlíňankám dlouho vzdorovaly, v prvním poločase byla hra zcela vyrovnaná. Na začátku druhé půle ale Zlín soupeřkám odskočil na rozdíl pěti branek (15:10) a manko už hostující hráčky nezkorigovaly. Mezi Veselankami nejvíce vzdorovaly Šustková s Vinyatynskou, na palebnou Zlína ale nestačily a se svým týmem prohrály 18:22. 

 

Nejvíce branek: Nygrýnová 5, Sobieská 4, Kamenářová 3, Bandová 3 - Šustková 9/3, Vinyatynska 5, Romanova 3. Rozhodčí: Frieser, Kavulič. Sedmimetrové hody: 2/0 – 3/3. Vyloučení: 9:4. ČK: Brandová (Zlín). Diváci: 180.

 

Peter Sabadka, trenér HC Zlín: „Nepovedl se nám nástup do utkání, kdy kvůli naší špatné koncovce se soupeř dostal do vedení. Rozhodlo se ale na začátku druhé půle, kdy jsme zlepšili jak obranu, tak útok a otočili vývoj zápasu.“

 

Ivo Sádlo, vedoucí týmu Veselí nad Moravou: „Z naší strany to byl povedený zápas, opravdu jsme nečekali, že bychom až takto trápili soupeře. Hlavně chci vyzdvihnout naší brankářku, předvedla opravdu dobrý výkon."

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem