SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
05.01.2015

Házenkářka Slováková vzala do Veselí místo přítele štěnátko

S rodinou a těmi nejbližšími strávily Vánoce a Silvestra mladé házenkářky Veselí nad Moravou. Pro šikovné hráčky letošní svátky ničím výjimečné nebyly. Kromě pohádek a cukroví si užívaly hlavně volna.

„Bylo potřeba si už trochu odpočinout," uvedla brankářka interligového týmu Vanda Nejezchlebová, která prožila klasické svátky. „Vánoce i Silvestra jsem strávila převážně s rodinou a přítelem, Silvestra jsme si užili v kruhu přátel," hlásila Nejezchlebová. „Všude byla spousta jídla a pití. Nejvíce mě bavilo lenošení u pohádek," přidala.

Podle mladé gólmanky bude těžké se znovu zařadit do běžného studentského života. „Uteklo to hrozně rychle," řekla.

Kvůli tréninkům a dalším povinnostem si příliš volna neužila spojka Kateřina Slováková. „Příprava byla i mezi svátky, ale ta ke sportu bohužel patří," uvedla rodačka ze Zlína. Podobně nabitý program měl i její přítel. „Hraje taky házenou a taky měl tréninky," pronesla.

Sympatická blondýnka si tak místo něj do Veselí přivezla vánoční dárek. „Malé štěňátko s námi chodilo i na tréninky," smála se Slováková. Ta Vánoce prožila v rodinném kruhu s rodiči a prarodiči. Silvestr pak s přítelem a kamarády v pronajatém areálu.

Další mladá veselská spojka Jana Šustková si před Vánoci kromě klubových plnila i reprezentační povinnosti.

„Z kempu jsem přijela jednadvacátého prosince a sedmadvacátého jsme opět začaly trénovat. I přesto jsem si trochu odpočinula," řekla Šustková.

Mládežnická reprezentantka stejně jako kamarádka Slováková strávila svátky s rodinou a na Silvestra byla s kamarády. „Nebyly ničím výjimečné," pronesla nadaná hráčka, která v sobotu 10. ledna oslaví sedmnácté narozeniny.

Slovenka Petra Varjassiová byla na konci roku taky doma s nejbližšími a přáteli. „Poslední den jsem byla s kamarádkami. Silvestra jsme si užily, i když alkohol nepiji," dodala.

Autor: Libor Kopl, Hodonínský deník

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem