SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
15.08.2020

Dorostenky zahájily přípravu, v úvodu nabíraly fyzičku

V plné přípravě na soutěžní sezónu jsou mladší dorostenky SHK Veselí nad Moravou. Tým trenérky Renaty Motalové trénoval ve městě a jeho nejbližším okolí. V první fázi se tým zaměřil na fyzickou přípravu. Většina hráček ještě v minulé sezóně hrála v krajské lize za starší žačky, nyní je čekají druholigové souboje.

„Přípravu jsme zahájily 3. srpna. V první fázi nám šlo vyloženě o fyzičku a nabírání síly. Míč zatím hráčky neviděly,“ uvedla trenérka. Veselanky tak bylo možné vidět při běhání v parku, po cyklostezce na Moravský Písek či při vybíhání na kopec sv. Antonína v sousední Blatnici, což mimochodem zvládaly stejně lehce, téměř jak horské kozy. Kromě toho cvičily v posilovně a rozhýbaly se na trampolíně.

Při tréninku jsme zastihly s trenérkou 13 hráček, další 3 byly v době focení ještě na táboře. „Teď nám nastane druhá fáze, kdy bude nutné sehrát tým. V tomto složení ještě nikdy nehrál. Doma se divákům představíme 29. srpna, kdy se ve veselské hale uskuteční menší jednodenní turnaj a 19. září nás pak čeká první mistrovský zápas, od 11.30 přivítáme Ivančice,“ dodala Motalová.

Pár fotek z přípravy najdete ke stažení zde: https://uloz.to/file/HsPqW3yjwGTt/vyber-zip

Hlavní partneři

Omina sport
VEOS
VHS Břeclav
Salix International
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Select
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem