SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
12.02.2017

Dorostenky přestřílely Porubu, diváci viděli téměř 70 branek!

Na páteční úspěšné vystoupení žen v Interlize proti Trenčínu navázaly v neděli ve východní skupině 1.ligy dorostenek naše  dorostenky. Tým trenéra Miroslava Slováka zdolal Porubu 36:33. Polovinu branek nastřílela křídelnice Barbora Grabcová, jednu branku si připsala i brankářka Tereza Žáková. Po dnešní výhře se tým patrně posunul na průběžné 3. místo.

SHK Veselí nad Moravou – Sokol Poruba 36:33 (21:15)
Veselanky měly utkání od počátku ve své režii, když už po deseti minutách vedly 9:5. Svůj náskok si pak pohlídaly až do samého závěru, když osm minut před koncem vedly 33:27. Poruba nakonec výsledek už jen kosmetiky upravila.

Miroslav Slovák (trenér st. dorostenek SHK Veselí nad Moravou): „Útočná část se mi velmi líbila, bohužel to nelze říci o obranné činnosti, která byla oboustranně špatná. Holky hrály rychlé útoky, i když neproměnily hodně šancí. Přestože jsme nováček soutěže, pokusíme se zabojovat ještě o druhé místo v naší východní skupině starších dorostenek, abychom postoupili do celorepublikové finálové skupiny (hrát ji budou nejlepší 4 celky České republiky – pozn. red.).

Sestava a branky Veselí: Žáková 1, Hřebejková – Melichárková 7, Janoušková, Větříšková, Klimešová A. 4, Klimešová K. 4, Grabcová 18/5, Kutálková 2, Tinková, Nekardová.
Sedmičky: 6/5:4/3, vyloučení: 4:7, rozhodčí: Kopřiva, Leviček

Fotky ke stažení najdete tady: https://uloz.to/!eQTDkQyTXN6P/veseliporuba-zip

Hlavní partneři

Omina sport
Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Salix International
Lavare
REHA 2015, s.r.o.
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem