29.09.2016

Další ztráta, která bude dlouho mrzet

Výsledkově hodně podobný zápas jako v Šaľe, sehrály včera naše hráčky v Partizánskem. Opět měly v zápase šanci vybojovat minimálně bod, ale v samotném závěru o něj přišly. Tentokrát pouhé dvě sekundy před závěrečnou sirénou, brankou ze sedmimetrového hodu.

Slávia Partizánske – SHK Veselí 21:20 (11:10)
(komentář převzat z Českého svazu házené). Veselí jí stále šlapalo na paty. Udržovalo se maximálně v jednobrankovém dostřelu. Na začátku druhého poločasu se Panenky dokonce chopily čtyřbrankového náskoku (12:16)a ještě dvě minuty před koncem vedly o gól (18:19), potom však Partizánske dvě brankami v řadě vývoj otočilo, Veselanky ještě i vyrovnaly na 20:20, vítězný gól ale padl do jejich sítě dvě vteřiny před koncem utkání ze sedmimetrového hodu rukou Michnové.

Sestava Veselí: Lekešová, Vašulková, Sedláčková – Olšovská 4, Kosinková, Kalivodová, Novotná, Lukšíková 1, Vinklárková 1, Šustková 6, Pastorková 1/1, Vargová 3/1, Soldánová 4.
Rozhodčí: Brunovský, Čanda. Sedmičky: 3/2:3/2. Vyloučení: 1:2, 260 diváků.