SHK Veselí nad Moravou

Facebook - HC Veseli nad moravou Logo
04.01.2020

Bez šance! Bez Kučerové neměly Panenky s Porubou šanci

SHK Veselí nad Moravou – Sokol Poruba 19:27 (10:14)

Až příliš jednoznačný průběh měl zápas mezi házenkářkami Veselí nad Moravou a Poruby. Domácí celek byl za celý zápas pouze jednou ve vedení, a to za stavu 2:1. Od té doby udávaly tón utkání Ostravanky, které domácímu celku příliš nedovolily. Ve 22. minutě by stav 4:10 a Veselanky se hodně trápily. O zdramatizování průběhu se pokusila v poslední desetiminutovce první a v první desetiminutovce druhé půle Laura Víchová, ale ve svém snažení byla příliš osamocena. Domácím až na výjimky vůbec nefungovala souhra mezi spojkou a pivotem. Na druhé straně zářila Eliška Desortová, která ovšem zápas nedohrála kvůli zranění.

Veselí: Nejezchlebová, Hřebejková – Víchová 6, Novotná 1, Štipčáková 1, Vodná 2, Lukšíková 2, Michálková 2/1, Kutálková 1, Pastorková 2/2, Kubáčková 2, Boorová.

Nejvíce branek Poruby: Desortová 8, Polášková 5/1, Mýlková a Prašivková po 4.

Rozhodčí: Bubeníček, Petruška.
Sedmimetrové hody: 4/3:1/1.
Vyloučení: 1:1.
Diváci: 250.

Ľuboš Hudák, trenér SHK Veselí nad Moravou: „Nemá smysl se vymlouvat na to, že nám scházela Kučerová. Věděli jsme o tom předem. Pokud nebudeme proměňovat šance a hrát v obraně i útoku bez disciplíny, tak to fungovat nemůže. S tímto výkonem se můžeme připravovat pouze na to, s kým budeme hrát o záchranu.

Dušan Daniš, trenér DHC Sokol Poruba: „Dnes jsme byli po celý zápas lepším celkem. Měli jsme problémy se sestavou, když nám chybělo několik hráček, ale mladé to dokázaly podržet. Myslím si, že se jednalo o zasloužené vítězství.

Fotky z utkání ke stažení najdete tady:
https://uloz.to/file/7PU6faK0uYfm/vyber-zip

Hlavní partneři

Omina sport
VHS Břeclav
Salix International
Veselí nad Moravou
Jihomoravský kraj
Pontinagas s.r.o.
MOL Liga

Partneři

Svitálek
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
bowlingcity
Kordárna
Dorner Kebab
Siempelkamp
Branopac cz
AZ okna
Molten
Rehband

Mediální partneři

Slovácko
Televize Slovácko
Hodonínský deník
Dobrý den s Kurýrem