Aktuální informace Výsledky Interligy Tabulka Interligy Fotky z utkání Kontakt klub

Hlavní menu

- Domů
- Novinky
- Kontakt
- Historie klubu
- Klubové rekordy
- Napište nám
- Sponzoři
- Fan club
- Odkazy na www


Interliga

- Výsledky
- Tabulka
- Fotky
- Bonus
- Kanonýrky Veselí
- Sestava Veselí
- Mapa WHIL
- Napsali o Veselí


TOPlist

Informace o družstvu minižaček, účastníkovi Oblasti Zlínské

Mikulášský turnaj ve Veselí (mimo soutěž)

Ve dnech 12. - 14.12.2008 pořádal házenkářský klub SK HC Železárny Veselí každoroční Mikulášský turnaj pro kategorii mini - žačky. Letos se zúčastnilo 10 družstev což znamená, že na hale se sešlo 95 hráček, 25 trenérů a vedoucích družstev. Zápasy rozhodovali 4 rozhodčí a o vše se staralo 12 pořadatelů.
Letošní ročník vyhrálo družstvo TJ Kordárna Velká nad Veličkou. Na druhém místě byla DHC Slávia Praha a bronzové medaile si odvezly hráčky z SHK Kunovice. Domácí družstvo se za tři výhry vyhouplo na sedmé místo, čímž splnilo očekávání trenérek, protože v loňském roce obsadilo poslední příčku.
Těšíme se na další ročník a doufáme, že hráčky budou bojovat o medailové pozice. Domácí družstvo je složeno převážně z hráček nar. v roce 2000 a budou ještě přes dva roky hrát v kategorii mini - žaček. Celkem nastřílely 38 branek. (Rybníkářová 22, Klimešová Kateřina 6, Klimešová Alžběta 4, Klempířová 4, Větříšková a Bystřická Tereza po 1 brance). Dalším naším družstvem, které se zúčastnilo turnaje bylo vedeno pod názvem DDM Veselí (na turnaji pro všechny Čertíci ). Na poslední chvíli totiž odvolalo družstva z Brna svojí účast a tak jsme narychlo sestavily nový, výše jmenovaný, tým z hráček SK HC Železárny Veselí a Praha Háje, řekla trenérka Veselí Jitka Klimešová.
Nejlepší střelkyní Veselí byla Dominika Bystřická, která nastřílela 9 branek. Nejlepší brankařkou turnaje byla na základě hlasování trenérů vyhlášena Natálie Maráčková z SHK Kunovice, nejlepší hráčkou a zároveń i střelkyní turnaje se stala Jana Šustková z TJ Kordárna Velká nad Veličkou, která dokázala nastřílet 45 branek. Gratulujeme k získaným cenám! Rekord v počtu nastřílených branek - 54 zatím drží Gabriela Nygrýnová z SK HC Železárny Veselí, která již hraje v kategotii starších žaček. Všichni se již těší na další ročník a třeba padnou nové rekordy. Na závěr chceme poděkovat všem sponzorům, kteří přispěli na tento turnaj, pracovnicím SOU Železáren a kuchařkám z Obchodní akademie ve Veselí nad Moravou. Trenérky mini - žaček Olga Čechová, Vlasta Šmahajová a Jitka Klimešová. (JK)

3. turnaj v Hodoníně

Veselí n/M - Velká n. Vel. 1:12
Veselí n/M - Luhačovice 1:19
Veselí n/M - Otrokovice 4:4
Veselí n/M - Napajedla 4:16

Branky Veselí: Větříšková 2, Mirošová, Zalubilová, Žáková, Klimešová K. 5, Klimešová A. 2, Břečková 2, Klempířová a Bílková.


2. turnaj v Otrokovicích

Veselí n/M - Luhačovice 10:11 (4:6)
Veselí n/M - Kvasice 18:13 (6:5)
Veselí n/M - Otrokovice 17:10 (10:8)
Veselí n/M - Napajedla 8:22 (7:11)

Branky Veselí: Rybníkářová 26, Klimešová A. 6, Klimešová K. 16, Jochová 3, Madajová 2, Jančíková, Větříšková.


1. turnaj

Veselí n/M - Zlín B 4:17
Veselí n/M - Zlín A 3:11
Veselí n/M - Kunovice 5:11
Veselí n/M - Otrokovice 7:4
Veselí n/M - Zlín C 6:2

Branky Veselí: Větříšková 4, Žáková, Kostelanská 4, Jochová, Jančíková, Klimešová K. 7, Klimešová A. 1, Rybníkářová 11.Autor stránky
Mgr. Hynek Zdeněk
Kontakt: veselsko@ddk.cz