aktuality výsledky tabulka fotky kontakt

Hlavní menu

- Domů
- Novinky
- Kontakt
- Historie klubu
- Klubové rekordy
- Napište nám
- Sponzoři
- Fan club
- Odkazy na www


Interliga

- Výsledky
- Tabulka
- Fotky
- Bonus
- Kanonýrky Veselí
- Sestava Veselí
- Mapa WHIL
- Napsali o Veselí


TOPlist
Počítadlo založeno 29.12.2006

Výsledky Interligy

Play - off

Finále České republiky
Veselí - Poruba     20:21, 27:16, 23:34, 24:25 PP (stav série 1:3)       

Finále Slovenské republiky
Michalovce - Šaža     34:25, 33:23, 30:21 (stav série 3:0)       

O konečné pořadí - Česká republika
o 3. místo: Zlín - Písek     27:32, 32:34 (stav série 0:2)       
o 5. místo: Most - Slavia Praha     32:36, 28:26 (stav série 1:1, 60:62)       
o 7. místo: Olomouc - Jindřichův Hradec    33:28, 27:13, 23:19 PP, (stav série 3:0)       

O konečné pořadí - Slovenská republika
o 3. místo: Partizánske - Senec     26:18, 23:25, 30:19, 21:17 (stav série 3:1)       

Vyřazovací část


Semifinále České republiky
Veselí - Zlín     26:19, 21:18, 27:22, (stav série 3:0)       
Poruba - Písek    34:26, 37:26, 25:27, 32:23 (stav série 3:1)       

Semifinále Slovenské republiky
Šaža - Partizánske     22:21 PP, 20:21 PP, 30:29 PP, 20:13 (stav série 3:1)       
Michalovce - Senec    36:20, 35:13, 33:20 (stav série 3:0)       

Play - out
Most - Jindřichův Hradec     29:15, 27:11, 29:21, (stav série 3:0)       
Olomouc - Slavia Praha    23:29, 23:22, 22:28, 23:33 (stav série 1:3)       


Základní část

1. kolo (30.8. - 7.9.2011)
Partizánske - Slavia Praha    29:22    Zlín - Senec    32:24
Michalovce - Nitra/Sereď    37:16    Poruba - Písek    41:35
Šaža - J. Hradec    34:17    Olomouc - Veselí     21:27
Most     volný los

2. kolo (10.- 11.9.2011)
Slavia Praha - Most    22:33   J. Hradec - Olomouc    20:21
Nitra/Sereď - Šaža    18:33    Písek - Michalovce    25:28
Senec - Poruba    18:34    Partizánske - Zlín     25:20
Veselí     volný los

3. kolo (14.9 - 17.9.2011)
Zlín - Slavia Praha    27:30   Poruba - Partizánske    33:31
Michalovce - Senec    44:20    Šaža - Písek    32:30
Olomouc - Nitra/Sereď    37:24    Veselí - Most    30:24
J. Hradec     volný los

4. kolo (1.- 2.10.2011)
Veselí - Slavia Praha    31:23   J. Hradec - Most    26:22
Písek - Olomouc    33:30    Senec - Šaža    15:25
Zlín - Poruba    38:21    Partizánske - Michalovce     21:23
Nitra/Sereď     volný los

5. kolo (8.- 9.10.2011)
Poruba - Slavia Praha    39:33   Michalovce - Zlín    26:24
Šaža - Partizánske    23:24    Olomouc - Senec    35:15
Most - Nitra/Sereď    36:27    Veselí - J. Hradec     31:20
Písek     volný los

6. kolo (12.10.2011)
Slavia Praha - J. Hradec    26:24   Nitra/Sereď - Veselí    22:35
Písek - Most    24:24    Partizánske - Olomouc    23:23
Zlín - Šaža     25:28    Poruba - Michalovce     33:21
Senec     volný los

7. kolo (29.10.2011)
Most - Senec    41:19   Veselí - Písek    31:22
Olomouc - Zlín    23:28    Michalovce - Slavia Praha    38:27
Šaža - Poruba     24:21    J. Hradec - Nitra/Sereď     33:33
Partizánske     volný los

8. kolo (2. - 16.11.2011)
Partizánske - Most    23:19   Michalovce - Šaža    32:27
Slavia Praha - Nitra/Sereď    39:25    Poruba - Olomouc    36:27
Písek - J. Hradec    37:23    Senec - Veselí     21:33
Zlín     volný los

9. kolo (9. - 12.11.2011)
Veselí - Partizánske    25:21   Nitra/Sereď - Písek    34:49
Most - Zlín    27:32    Olomouc - Michalovce    37:29
J. Hradec - Senec    25:26    Šaža - Slavia Praha     29:25
Poruba     volný los

10. kolo (19. - 20.11.2011)
Senec - Nitra/Sereď    29:23   Zlín - Veselí    27:21
Partizánske - J. Hradec    26:18    Šaža - Olomouc    32:22
Poruba - Most    32:22    Slavia Praha - Písek    30:34
Michalovce     volný los

11. kolo (14. - 18.12.2011)
Olomouc - Slavia Praha     42:29   Most - Michalovce    25:25
Veselí - Poruba    34:24    J. Hradec - Zlín    29:31
Nitra/Sereď - Partizánske    25:30    Písek - Senec    44:19
Šaža     volný los

12. kolo (3. - 4. 12.2011)
Slavia Praha - Senec     43:32   Partizánske - Písek    35:22
Zlín - Nitra/Sereď    38:19    Poruba - J. Hradec     39:17
Michalovce - Veselí     23:33    Šaža - Most    23:17
Olomouc     volný los

13. kolo (10. - 11. 12.2011)
Most - Olomouc     26:23   Veselí - Šaža     23:17
J. Hradec - Michalovce     18:27    Nitra/Sereď - Poruba     34:35
Písek - Zlín     39:29    Senec - Partizánske    27:29
Slavia Praha     volný los

14. kolo (7. - 8. 1.2012)
Veselí - Olomouc     23:26   Písek - Poruba     30:27
J. Hradec - Šaža     20:32    Slavia Praha - Partizánske     32:27
Nitra/Sereď - Michalovce     22:43    Senec - Zlín    24:24
Most     volný los

15. kolo (14. 1.2012)
Zlín - Partizánske     31:26   Most - Slavia Praha     24:18
Olomouc - J. Hradec     29:17    Michalovce - Písek     38:23
Šaža - Nitra/Sereď     39:19    Poruba - Senec    31:26
Veselí     volný los

16. kolo (21. - 22. 1. 2012)
Písek - Šaža     32:27   Most - Veselí     27:24
Senec - Michalovce     19:36    Partizánske - Poruba     28:35
Slavia - Zlín     28:25    Nitra/Sereď - Olomouc     18:34
J. Hradec     volný los

17. kolo (28. - 29. 1. 2012)
Slavia - Veselí     20:21   Most - J. Hradec     31:20
Olomouc - Písek     33:30    Šaža - Senec     34:30
Michalovce - Partizánske     27:25    Poruba - Zlín     35:24
Nitra/Sereď     volný los

18. kolo (4. - 5. 2. 2012)
Slavia - Poruba     28:28   Zlín - Michalovce     33:26
Partizánske - Šaža     19:24    Senec - Olomouc    20:31
Nitra/Sereď - Most     22:36    J. Hradec - Veselí     24:26
Písek     volný los

19. kolo (11. 2. 2012)
J. Hradec - Slavia     22:31   Veselí - Nitra/Sereď     37:28
Most - Písek     28:35    Olomouc - Partizánske    20:20
Šaža - Zlín     28:23    Michalovce - Poruba     35:34
Senec     volný los

20. kolo (18. 2. - 19.2. 2012)
Senec - Most     24:23   Písek - Veselí     29:29
Zlín - Olomouc     26:19    Poruba - Šaža    27:22
Nitra/Sereď - J. Hradec     29:34    Slavia - Michalovce     26:35
Partizánske     volný los

21. kolo (25. 2. 2012)
Nitra/Sereď - Slavia     23:33   J. Hradec - Písek     29:36
Veselí - Senec     35:25    Most - Partizánske    36:28
Olomouc - Poruba     20:23    Šaža - Michalovce     25:26
Zlín     volný los

22. kolo (3. 3. - 4. 3. 2012)
Slavia - Šaža    26:27   Michalovce - Olomouc     35:28
Zlín - Most     35:25    Partizánske - Veselí    18:20
Senec - J. Hradec     30:22    Písek - Nitra/Sereď     50:23
Poruba     volný los

23. kolo (10. 3. 2012)
Písek - Slavia    26:19   Nitra/Sereď - Senec     26:28
J. Hradec - Partizánske     23:25    Veselí - Zlín    28:16
Most - Poruba     32:30    Olomouc - Šaža     21:25
Michalovce     volný los

24. kolo (14. 3. 2012)
Slavia - Olomouc    29:29   Michalovce - Most     38:31
Poruba - Veselí     26:29    Zlín - J. Hradec    34:21
Partizánske - Nitra/Sereď     38:19    Senec - Písek    25:29
Šaža     volný los

25. kolo (31. 3. 2012)
Senec - Slavia    19:33   Písek - Partizánske     33:24
Nitra/Sereď - Zlín     19:41    J. Hradec - Poruba    19:30
Veselí - Michalovce     22:21    Most - Šaža    28:26
Olomouc     volný los

26. kolo (14. 4. 2012)
Olomouc - Most    24:29   Šaža - Veselí     26:20
Michalovce - J. Hradec     36:20    Poruba - Nitra    39:24
Zlín - Písek     37:25    Partizánske - Senec    32:23
Slavia     volný los

Výsledky ročníku 2010/2011 najdete pokud kliknete zde

Výsledky ročníku 2009/2010 najdete pokud kliknete zde

Výsledky ročníku 2008/2009 najdete pokud kliknete zde

Výsledky ročníku 2007/2008 najdete pokud kliknete zde

Výsledky ročníku 2006/2007 najdete pokud kliknete zde

Autor stránky
Mgr. Hynek Zdeněk
Kontakt: veselsko@ddk.cz


České kluby ve WHIL

- DHK Olomouc
- Sokol Písek
- Slavia Praha
- HC Zlín
- Jindřichův Hradec
- Sokol Poruba
- Baník Most


Slovenské kluby ve WHIL

- Duslo Šaža
- Iuventa Michalovce
- ŠKP Bratislava
- Bánovce nad Bebravou
- Partizánské
- Štart Trenčín


Házenkářské svazy

- Český svaz
- Slovenský svaz
- IHF
- EHF