aktuality výsledky tabulka fotky kontakt

Hlavní menu

- Domů
- Novinky
- Kontakt
- Historie klubu
- Klubové rekordy
- Napište nám
- Sponzoři
- Fan club
- Odkazy na www


Interliga

- Výsledky
- Tabulka
- Fotky
- Bonus
- Kanonýrky Veselí
- Sestava Veselí
- Mapa WHIL
- Napsali o Veselí


TOPlist
Počítadlo založeno 29.12.2006

Výsledky Interligy

Play - off

Finále České republiky
Slavia - Veselí    28:32, 28:22, 26:31, 22:21, 21:29 (stav série 2:3)       

Boj o 3. místo České republiky
Zlín - Olomouc    18:21, 27:23 (vzájemné zápasy: 45:44, bronz má Zlín)       

Semifinále České republiky
Zlín - Veselí    23:22, 24:22, 14:17, 20:27, 28:39 (stav série 2:3)       
Slavia Praha - Olomouc    30:22, 26:21, 36:33 pp (stav série 3:0)       

Finále Slovenské republiky
Michalovce - Šaža     35:25, 32:22, 27:22 (stav série 3:0)       

Boj o 3. místo Slovenské republiky
Bánovce - Bratislava    23:19, 26:22, 23:22 (stav série 3:0)       

Semifinále Slovenské republiky
Šaža - Bánovce     24:19, 21:20, 19:21, 26:25 (stav série 3:1)       
Michalovce - Bratislava    32:21, 34:21, 25:21 (stav série 3:0)       


Play - out

Boj českých týmů o udržení v Interlize

Most - Písek    37:31       
Poruba- Jindřichův Hradec     27:28       

Písek - Jindřichův Hradec     38:24       
Most - Poruba    33:25       

Písek - Most     33:25       
Jindřichův Hradec - Poruba    27:28       

Most - Jindřichův Hradec    31:24       
Písek - Poruba    33:29       

Jindřichův Hradec - Písek    29:41       
Poruba - Most    29:43       


Základní část

1. kolo (1.- 5.9.2010)
Bratislava - Olomouc    30:22    Partizánske - J. Hradec    31:26
Michalovce - Bánovce    40:36    Zlín - Poruba    28:21
Trenčín - Slavia    29:35    Písek - Šaža     30:34
Most - Veselí     25:27

2. kolo (8.- 12.9.2010)
Olomouc - Veselí    18:26   Šaža - Most    34:26
Slavia - Písek    34:27    Poruba - Trenčín    30:32
Bánovce - Zlín    22:31    J. Hradec - Michalovce     30:28
Bratislava - Partizánske     43:19

3. kolo (18.- 19.9.2010)
Partizánske - Olomouc    29:32    Michalovce - Bratislava    38:27
Zlín - J. Hradec    39:23    Trenčín - Bánovce    23:32
Písek - Poruba    37:29    Most - Slavia    24:40
Veselí - Šaža     24:24

4. kolo (2.- 3.10.2010)
Olomouc - Šaža    29:24    Slavia - Veselí    28:25
Poruba - Most    28:27    Bánovce - Písek    33:27
J. Hradec - Trenčín    26:28    Bratislava - Zlín    28:25
Partizánske - Michalovce     25:31

5. kolo (9.10.2010)
Michalovce - Olomouc    31:28    Zlín - Partizánske    36:23
Trenčín - Bratislava    32:26    Písek - J. Hradec    33:24
Most - Bánovce    28:31    Veselí - Poruba    31:17
Šaža - Slavia     23:29

6. kolo (16.10.2010)
Olomouc - Slavia    25:29    Poruba - Šaža    33:35
Bánovce - Veselí    28:25    J. Hradec - Most    21:24
Bratislava - Písek    35:24    Partizánske - Trenčín    25:30
Michalovce - Zlín     24:26

7. kolo (23.- 24.10.2010)
Zlín - Olomouc    23:23    Trenčín - Michalovce    30:39
Písek - Partizánske    34:30    Most - Bratislava    24:30
Veselí - J. Hradec    25:22    Šaža - Bánovce    37:36
Slavia - Poruba     30:26

8. kolo (27.10.2010)
Olomouc - Poruba    29:17    Bánovce - Slavia    29:35
J. Hradec - Šaža    18:20    Bratislava - Veselí    20:19
Partizánske - Most    30:26    Písek - Michalovce    32:37
Zlín - Trenčín     33:28

9. kolo (30.- 31.10.2010)
Trenčín - Olomouc    25:27    Písek - Zlín    29:28
Most - Michalovce    24:40    Veselí - Partizánske    32:24
Šaža - Bratislava    19:18    Slavia - J. Hradec    35:17
Poruba - Bánovce     32:29

10. kolo (6.11.2010)
Olomouc - Bánovce    30:28    J. Hradec - Poruba    23:29
Bratislava - Slavia    25:27    Partizánske - Šaža    19:28
Michalovce - Veselí    29:25    Zlín - Most    29:21
Trenčín - Písek     29:29

11. kolo (13.- 14.11.2010)
Písek - Olomouc    24:23    Most - Trenčín    30:29
Veselí - Zlín    27:21    Šaža - Michalovce    33:31
Slavia - Partizánske    33:21    Poruba - Bratislava    23:31
Bánovce - J. Hradec     35:13

12. kolo (20.11.2010)
Olomouc - J. Hradec    43:18    Bratislava - Bánovce    29:26
Partizánske - Poruba    28:22    Slavia - Michalovce    28:31
Zlín - Šaža    35:31    Trenčín - Veselí    24:28
Písek - Most     31:29

13. kolo (8.1.2011)
Most - Olomouc    29:22    Veselí - Písek    34:31
Šaža - Trenčín    31:21    Slavia - Zlín    31:20
Poruba - Michalovce    30:39    Bánovce - Partizánske    32:32
J. Hradec - Bratislava     27:18

14. kolo (15. - 16.1.2011)
Olomouc - Bratislava    27:19    J. Hradec - Partizánske    22:28
Bánovce - Michalovce    26:32    Poruba - Zlín    25:25
Slavia - Trenčín    37:26    Šaža - Písek    31:31
Veselí - Most     36:33

15. kolo (22.1.2011)
Veselí - Olomouc    29:23    Most - Šaža    31:27
Písek - Slavia    23:29    Trenčín - Poruba    33:31
Zlín - Bánovce    26:26    Michalovce - J. Hradec    27:19
Partizánske - Bratislava     25:27

16. kolo (29.1.2011)
Olomouc - Partizánske    35:35    Bratislava - Michalovce     25:28
J. Hradec - Zlín     20:28    Bánovce - Trenčín    29:27
Poruba - Písek    39:25    Slavia - Most    38:28
Šaža - Veselí     27:24

17. kolo (5.2.2011)
Šaža - Olomouc    27:19    Veselí - Slavia     20:27
Most - Poruba     38:28    Písek - Bánovce     30:32
Trenčín - J. Hradec    34:17    Zlín - Bratislava    30:9
Michalovce - Partizánske     40:25

18. kolo (12.2. - 13.2.2011)
Olomouc - Michalovce    27:23    Partizánske - Zlín     13:27
Bratislava - Trenčín     25:25    J. Hradec - Písek    27:28
Bánovce - Most    30:27    Poruba - Veselí    29:34
Slavia - Šaža    31:23

19. kolo (19.2.2011)
Slavia - Olomouc    31:25    Šaža - Poruba     32:28
Veselí - Bánovce     25:21    Most - J. Hradec    30:20
Písek - Bratislava    27:20    Trenčín - Partizánske    25:26
Zlín - Michalovce     35:33

20. kolo (26.2.2011)
Olomouc - Zlín    25:29    Michalovce - Trenčín    45:30
Partizánske - Písek     25:25    Bratislava - Most    23:28
J. Hradec - Veselí     17:23    Bánovce - Šaža    31:31
Poruba - Slavia     21:33

21. kolo (5. - 6.3.2011)
Poruba - Olomouc    29:30    Slavia - Bánovce     31:32
Šaža - J. Hradec     36:24    Veselí - Bratislava     29:24
Most - Partizánske    34:29    Michalovce - Písek    43:30
Trenčín - Zlín     25:25

22. kolo (12.3.2011)
Olomouc - Trenčín    23:22    Zlín - Písek     31:29
Michalovce - Most     43:29    Partizánske - Veselí    25:30
Bratislava - Šaža    24:20    J. Hradec - Slavia    19:31
Bánovce - Poruba     36:30

23. kolo (19. - 20.3.2011)
Bánovce - Olomouc    31:25    Poruba - J. Hradec     24:22
Slavia - Bratislava     35:23    Šaža - Partizánske    28:21
Veselí - Michalovce    25:32    Most - Zlín    31:24
Písek - Trenčín     40:32

24. kolo (26.3.2011)
Olomouc - Písek    21:22    Trenčín - Most     30:22
Zlín - Veselí     29:20    Michalovce - Šaža    29:25
Partizánske - Slavia    22:31    Bratislava - Poruba    33:29
J. Hradec - Bánovce     20:30

25. kolo (2.4.2011 - jednotný začátek v 18.00)
J. Hradec - Olomouc    20:25    Bánovce - Bratislava     31:26
Poruba - Partizánske     32:31    Michalovce - Slavia    29:26
Šaža - Zlín    24:22    Veselí - Trenčín    35:28
Most - Písek     37:30

26. kolo (9.4.2011 - jednotný začátek v 18.00)
Olomouc - Most    31:22    Písek - Veselí     26:29
Trenčín - Šaža     28:31    Zlín - Slavia    31:23
Michalovce - Poruba    37:25    Partizánske - Bánovce    24:37
Bratislava - J. Hradec     24:20

Výsledky ročníku 2009/2010 najdete pokud kliknete zde

Výsledky ročníku 2008/2009 najdete pokud kliknete zde

Výsledky ročníku 2007/2008 najdete pokud kliknete zde

Výsledky ročníku 2006/2007 najdete pokud kliknete zde

Autor stránky
Mgr. Hynek Zdeněk
Kontakt: veselsko@ddk.cz


České kluby ve WHIL

- DHK Olomouc
- Sokol Písek
- Slavia Praha
- HC Zlín
- Jindřichův Hradec
- Sokol Poruba
- Baník Most


Slovenské kluby ve WHIL

- Duslo Šaža
- Iuventa Michalovce
- ŠKP Bratislava
- Bánovce nad Bebravou
- Partizánské
- Štart Trenčín


Házenkářské svazy

- Český svaz
- Slovenský svaz
- IHF
- EHF