Aktuální informace Výsledky Interligy Tabulka Interligy Fotky z utkání Kontakt klub

Hlavní menu

- Domů
- Novinky
- Kontakt
- Historie klubu
- Klubové rekordy
- Napište nám
- Sponzoři
- Fan club
- Odkazy na www


Interliga

- Výsledky
- Tabulka
- Fotky
- Bonus
- Kanonýrky Veselí
- Sestava Veselí
- Mapa WHIL
- Napsali o Veselí


TOPlist

Bonusová stránka

Tato stránka se úplně vymyká z ostatních, které jsem umístil na náš web. Nesleduje totiž ani střeleckou produktivitu jednotlivých hráček, výsledky Interligy, tabulku atd., nýbrž bude tak trochu stránkou multimediální. Postupně zde naleznete nějaké spořiče monitorů, walpapery atd.

1. Starý spořič monitoru s motivem veselských panenek.
Stáhnout jej můžete zde. Pokud by se vám stažení nedařilo, napište na: veselsko@ddk.cz a já vám ho pošlu emailem.

2. Dvě proti šesti
Jak vypadá házená dvou hráček proti šesti umožnili shlédnout divákům rozhodčí Pešta s Poláčkem, kteří v utkání 8. kola Interligy 2006/2007 mezi Veselím a Olomoucí vyloučili současně 4 naše hráčky. Krátký šot natočený z mého fotoaparátu můžete stáhnout pokud kliknete zde. Pokud by se vám stažení nedařilo, napište na: veselsko@ddk.cz a já vám ho pošlu emailem.

3. Nový spořič monitoru s motivem veselských panenek.
Variantu, která ukazuje hráčky v náhodném pořadí můžete stáhnout zde. Alternativu, která dává hráčky podle abecedy můžete stáhnout tady. Pokud by se vám stažení nedařilo, napište na: zdenkovi@ostrozsko.cz a já vám ho pošlu emailem.

4. Trochu jsem se nudil a tak mě napadlo zahrát si puzzle. Po chvíli jsem si řekl, že by si ho možná chtěl někdo zahrát taky, a tak jsem vytvořil několik variant s motivem našich panenek. Pokud se taky trochu nudíte, zkuste kliknout zde. Soubor uložte na hardisk, dekomprimujte (rozbalte) a pak stačí jen kliknout na Unpack a Run a můžete skládat.

5. Od konce roku 2007 má Veselí i svou oficiální hymnu. Jejím autorem i interpretem je zpěvák Michal David. Text hymny najdete, pokud kliknete zde.

6. Na počátku ledna 2008 jsem se trochu nudil a vytvořil svůj první klip v životě. Jsou v něm záběry, které jsem na svůj foťák pořídil z první části sezóny 2007/2008. Klip najdete, když kliknete tady.

6. Na počátku května 2008 jsem se opět nudil a udělal druhý klip. Jsou v něm zachyceny záběry, které jsem pořídil ve druhé části sezóny 2007/2008. Klip najdete, když kliknete tady.


Autor stránky
Mgr. Hynek Zdeněk
Kontakt: veselsko@ddk.cz


České kluby ve WHIL

- DHK Olomouc
- Sokol Písek
- Slavia Praha
- HC Zlín
- Jindřichův Hradec


Slovenské kluby ve WHIL

- Duslo Šaľa
- Iuventa Michalovce
- Štart Bratislava
- Banská Bystrica
- HC Nitra
- Štart Trenčín


Házenkářské svazy

- Český svaz
- Slovenský svaz
- IHF
- EHF